تبلیغات
پیتزای علم - آفیس 365 مایکروسافت به سرویس Knox سامسونگ مجهز می‌شود
آخبار آی تی ، مقالات گوناگون ، از معرفی ها تا بررسی ها ، از نمایشگاه های بارسلون تا معرفی نسخه جدید ویندوز
 
آخرین مقاله ها
 
تبادل ها
آفیس 365 مایکروسافت به سرویس Knox سامسونگ مجهز می‌شود

چند وقت پیش این دو غول دنیای تکنولوژی قرارداد همکاری به امضا رساندند که بخشی از آن بعدا به شکل نصب پیش‌فرض اپلیکیشن‌های مایکروسافت بر روی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج ظاهر شد. اما این همه ماجرا نیست و قدم‌های مشترک بعدی این دو شرکت در حال برداشته شدن هستند.

رئیس سرویس Samsung Knox، دکتر اینجانگ ری، گفته که آفیس 365 مایکروسافت با سرویس امنیتی Knox سامسونگ همراه خواهد شد تا در محیط‌های کاری و سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. ری در مقری که سامسونگ برای محیط‌های سازمانی در نمایشگاه MWC تدارک دیده از این موضوع پرده برداری کرده است.

در قالب کلمات ساده، می‌توان سرویس امنیتی معروف کمپانی کره‌ای با نام Samsung Knox را راه‌حلی از جانب سامسونگ برای امنیت بخشیدن به دستگاه‌های اندرویدی این شرکت تعریف کرد که هم‌اکنون در انواع محصولات سامسونگ به کار گرفته می‌شود. با این برنامه، محیط‌های سازمانی و اداری می‌توانند یک دستگاه مشخص را در اختیار کارمندان خود قرار دهند تا آن‌ها به وسیله Knox بتوانند اطلاعات شخصی و کاری حساس خود را در محلی امن نگه‌داری کنند. در واقع این سرویس، کلیه‌ی اطلاعات اداری و شرکتی کاربر را در یک محیط ایزوله و مستقل از اطلاعات شخصی وی نگه‌داری می‌کند، محیطی که کلیه‌ی اطلاعات به صورت رمزگذاری شده، ذخیره می‌شوند.

سرپرست سرویس Knox سامسونگ همچنین گفته که مایکروسافت در آینده از Knox برای جایگذاری در سرویس‌هایی همچون OneDrive ،OneNote و آفیس 365 استفاده خواهد کرد. 
کامنت بگذارید
[cb:post_comment_form]