تبلیغات
پیتزای علم - مشخصات کامل کارت گرافیک Titan X انویدیا منتشر شد
آخبار آی تی ، مقالات گوناگون ، از معرفی ها تا بررسی ها ، از نمایشگاه های بارسلون تا معرفی نسخه جدید ویندوز
 
آخرین مقاله ها
 
تبادل ها
مشخصات کامل کارت گرافیک Titan X انویدیا منتشر شد

اکنون مشخصات کامل این کارت منتشر شده است که در جدول زیر می‌توان آن را با کارتهای همرده مقایسه کرد:

مشخصات فنی کارت تایتان ایکس

همانطور که می بینید این کارت گرافیک بر پایه‌ی تراشه‌ی کامل نسل ماکسوِل با نام GM200 طراحی شده و قدرت تمام عیار این نسل را بعد از مدت‌ها انتظار به نمایش خواهد گذاشت. تاکنون تمام کارت‌های گرافیکی سری 9XX از اِنویدیا بر پایه‌ی تراشه‌ی کوچکتر GM204 تولید شده‌اند که ۲۰۴۸ واحد پردازشی سایه‌زن داشت، اما GM200 دارای بیشترین تعداد این واحدها یعنی 3072 واحد کامل است.

عرض باند حافظه‌ی این کارت هم از ۲۵۶ بیت در کارتهای گرافیک جیفورس ۹۸۰ و ۹۷۰ به ۳۸۴ بیت در تایتان ایکس ارتقا پیدا کرده که در کنار تراشه‌های حافظه‌ی GDDR5 با فرکانس ۷ گیگابیت بر ثانیه می تواند در کل پهنای باند شگفت انگیز ۳۱۷ گیگابایت بر ثانیه را رقم بزند که قطعا برای کسانی که در رزولوشن‌های QHD و 4K بازی می‌کنند خبر خوبی به حساب می‌آید. رونمایی از تایتان ایکس

این کارت از نظر مشخصات ظاهری و مدل خنک کننده تقریبا مشابه‌ی کارت‌های قبلی سری تایتان است اما با تغییرات کوچکی که در اینجا و آنجا می توان دید و البته تغییری که در پوشش نیکلی خنک کننده‌ی آن ایجاد شده است. در زیر فن کارت می توان یک لامپ LED سبز رنگ زیبا را دید و در طرف دیگر کارت هم لوگوی بزرگ TITAN که با نور سفید رنگ روشن شده ‌است. 

منبعجی تری دیکامنت بگذارید
[cb:post_comment_form]