تبلیغات
پیتزای علم - فیلم‌برداری فیلم Assassin’s Creed به پایان رسید
آخبار آی تی ، مقالات گوناگون ، از معرفی ها تا بررسی ها ، از نمایشگاه های بارسلون تا معرفی نسخه جدید ویندوز
 
آخرین مقاله ها
 
تبادل ها
فیلم‌برداری فیلم Assassin’s Creed به پایان رسید

براساس اطلاعات منتشر شده، مراحل فیلم‌برداری فیلم «فرقه‌ی اساسین» ( Assassin’s Creed ) به پایان رسیده است.

فیلم Assassin’s Creed در تاریخ ۱۱ آذر سال ۹۵ اکران می‌شود.

این فیلم براساس مجموعه بازی‌های «فرقه‌ی اساسین» که به صورت سالانه توسط شرکت بازی‌سازی «یوبی‌سافت» (Ubisoft) عرضه می‌شود، ساخته شده است. در این فیلم «مایکل فاسبندر» (Michael Fassbender) که در فیلم‌های Inglourious Basterds و Steve Jobs بازی کرده حضور دارد. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که فیلم فرقه‌ی اساسین برای فاسبندر بسیار هیجان‌انگیز بوده است.

خبر به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری این فیلم در صفحه‌ی توییتر آن اعلام شده و گفته شده که تنها چند صحنه‌ی دیگر از فیلم باقی‌مانده که بازیگران آن را در صفحه‌های سبز بازی می‌کنند. هم اکنون کارهای ویرایش فیلم آغاز شده و قرار است در تاریخ ۱۱ آذر ماه سال ۹۵ (یک دسامبر ۲۰۱۶) اکران شود.

در گذشته هم تصاویری از این فیلم به بیرون درز کرده بود که فاسبندر را در نقش یک اساسین نشان می‌داد. فیلم Assassin’s Creed توسط «جاستین کورزل» (Justin Kurzel) که فیلم Macbeth را با حضور فاسبندر تولید کرده، ساخته شده است. همچنین «ماریون کوتیلارد» (Marion Cotillard) و «جرمی آیرون» (Jeremy Iron) هم در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مایکل فاسبندر

مایکل فاسبندر در لباس یک اساسین

شرکت یوبی‌سافت تصمیم گرفته شش فیلم از بازی‌های مطرح خودش تولید کند. به نظر می‌رسد که در آینده فیلم‌های FarCry، Rabbids، Watch Dogs، Splinter Cell و Ghost Recon هم ساخته شوند. در تمام این فیلم‌ها نام بخش فیلم‌سازی یوبی‌سافت که Ubisoft Motion Pictures نام دارد، دیده خواهد شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌منبع: GameSpotکامنت بگذارید
[cb:post_comment_form]